Corokia virgata 'Frosted Chocolate'
overig
-
Hoogte
- 150
-
Bloeitijd
- juni
-
Winterhardheid
- matig
-
Consumptie
- Niet geschikt voor consumptie
Weetje
Groenblijvend struikje waarvan het blad chocoladebruin van kleur is met een zilverige gloed. Leuke plant als contrastplant in de border. Heeft bij vorst wel bescherming nodig. Geef hem een zonnige plek en goed waterdoorlatende grond.
Corokia virgata 'Frosted Chocolate'
overig
-
Standplaats
- zon
-
Snoeien
- Einde winter, begin voorjaar
-
Snoeiwijze
- Lichte vormsnoei, niet noodzakelijk
Hoe te planten
Dompel de plant voor het planten eerst onder water. Graaf een gat waar de kluit van de plant ruim in past. Meng de aarde uit het plantgat met Intratuin excellente potgrond. Verwijder de pot, zet de plant in het plantgat en druk de aarde goed aan. Voedt sierstruiken van april tot en met augustus met Intratuin bordermeststof of siertuincompost.
Ideale planttijd
het gehele jaar, behalve bij strenge vorst
Unieke groeigarantie
Intratuin biedt een unieke groeigarantie van 6 maanden op bomen, sierstruiken en vaste planten van het eigen merk: Slaat de plant binnen deze periode niet aan in uw tuin, dan krijgt u van ons een nieuw exemplaar. Breng wel even etiket en kassabon mee naar de vestiging!
Servicebalie
Bij de Servicebalie van uw Intratuin-vestiging kunt u terecht voor het kopen van cadeaubonnen, retour brengen van gekochte artikelen, ruilen van gekochte artikelen en het afhandelen van opmerkingen. Indien u een artikel wilt ruilen of retour wilt brengen, gelieve dan naar de Servicebalie te gaan voordat u het tuincentrum in gaat. Dit om misverstanden te voorkomen.
Contact-/Klachtenformulier
Neem contact met ons op door middel van onsĀ contactformulier.