Laden..

Aster (Aster (D) 'Schneekissen')

Waardering:
0% of 100
0
Merk: Intratuin
3.99
Niet op voorraad
SKU
481887
3 voor 9.99

Beschrijving

Herkomst
De Aster komt oorspronkelijk uit Azië en heeft zich hiervandaan verspreid.

Kenmerken
Deze sterke vaste plant groeit kussenvormig en is in de nazomer en herfst overdekt met sneeuwwitte stervormige bloemetjes die een geel hartje hebben. Het blad sterft in de winter af, maar de kruipende wortelstokken lopen in het voorjaar weer uit met frisgroen blad.

Geschikt als snijbloem en bijen- en vlinderplant

Verzorging
De herfstaster is waardevol in de vaste plantenborder vanwege de lange bloei in de nazomer en herfst. De planten breiden zich makkelijk uit door de kruipende wortelstokken en kunnen worden vermeerderd door de wortelkluiten te delen. De stevige stengels hebben meestal geen steun nodig en iedere vochthoudende tuingrond is goed. Zowel in de zon als halfschaduw een succes.

Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.

Specificaties

Specificaties
Merk Intratuin
Plantennaam Aster
Latijnse plantennaam Aster (D) 'Schneekissen'
Bladkleur Groen
Aantrekkelijk voor Vlinders, Bijen
Standplaats Zon
Groenblijvend Niet groenblijvend
Giftig Niet giftig
Bloeikleur Wit
Bloeiperiode September, Oktober
Consumptie Niet eetbaar
Grondsoort Gebruik bij het planten Intratuin tuinplantengrond
Vorstbestendig Wel vorstbestendig
EAN 8713469191524

Reviews

Schrijf uw eigen review
Schrijf een review overAster (Aster (D) 'Schneekissen')

We zijn blij dat je een review wilt schrijven. Je helpt zo anderen bij het maken van hun keuze. Als je vragen hebt over een product of bestelling kunnen we je beter helpen bij de klantenservice.

Waardering
Reviewbeleid

Deel jouw intratuin aankoop

Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland

Wil je iets laten bezorgen in Belgie?

Hier op Intratuin.nl bezorgen we alleen in Nederland

Back to top