Laden..

Aster (Aster divaricatus) D 11 H 60 cm

Waardering:
0% of 100
0
Merk: Intratuin
3.99
Niet op voorraad
SKU
642381
3 voor 9.99

Beschrijving

Herkomst
De Aster komt oorspronkelijk uit Azië en heeft zich hiervandaan verspreid.

Kenmerken
Deze sterke vaste plant groeit vrij compact en is vanaf juli tot in de herfst overdekt met een losse wolk witte, stervormige bloemetjes. Het blad sterft in de winter af, maar de kruipende wortelstokken lopen in het voorjaar weer uit met frisgroen blad.

Geschikt als snijbloem en bijen- en vlinderplant

Verzorging
De herfstaster is waardevol in de vaste plantenborder vanwege de lange bloei in de nazomer en herfst. De planten breiden zich makkelijk uit door de kruipende wortelstokken en kunnen worden vermeerderd door de wortelkluiten te delen. De stevige stengels hebben meestal geen steun nodig en iedere vochthoudende tuingrond is goed. Zowel in de zon als halfschaduw een succes.

Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.

Specificaties

Specificaties
Merk Intratuin
Plantennaam Aster
Latijnse plantennaam Aster divaricatus
Potmaat (cm) 11
Planthoogte bij aankoop (cm) 60
Extra informatie Halfschaduw
Bladkleur Groen
Bloeikleur Wit
Aantrekkelijk voor Vlinders, Bijen
Plantsoort Overblijvend
Standplaats Zon, Halfschaduw
Giftig Niet giftig
Bloeiend Wel bloeiend
Bloeiperiode Juli, Augustus, September
Groeiwijze Bodembedekker
Consumptie Niet eetbaar
Groenblijvend Niet groenblijvend
Vorstbestendig Wel vorstbestendig
Aantal (per m²) 7
EAN 8713469176996
Type vaste plant

Reviews

Schrijf uw eigen review

Dit product heeft nog geen reviews.

Schrijf een review

Deze vind jij vast ook interessant!

Deel jouw intratuin aankoop

Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland

Wil je iets laten bezorgen in Belgie?

Hier op Intratuin.nl bezorgen we alleen in Nederland

Back to top
Reviews over:
3 voor 9.99
3.99