Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Alles over de Intratuin bloembollen (bijenvriendelijk) gemengd 44 stuks
Herkomst
Deze bloembollen hebben verschillende herkomsten, maar komen allemaal van nature voor in wat warmere streken, vanaf de Middellandse Zee tot in China.
Kenmerken
Dit pakket bevat 44 bloembollen, die allemaal interessant zijn voor bijen, hommels en vlinders. De hoogte tijdens de bloei varieert van 10 tot 90 cm. De bloei begint in februari-maart met de crocussen en eindigt in juni met de Sieruien. Deze bloembollen houden van goed gedraineerde grond en een zonnige plaats in de tuin. De Lenteklokjes zijn hierop een uitzondering, zij doen het goed op wat nattere grond en kunnen ook in lichte schaduw gedijen.
Dit bijenpakket is geschikt voor de Ecologische tuin en de Natuurtuin, maar ook voor iedereen die graag bloemen ziet.
Verzorging
De bollen in deze mix hebben verschillende maten. Als leidraad kun je aanhouden dat de plantdiepte 3 maal zo diep is als de bol hoog is en de bollen met de punt naar boven geplant worden. Tussen de bollen kan een afstand worden aangehouden die 2-3 maal zo groot is als de breedte van de bol. Geef de bollen de tijd om voedsel op te slaan voor het volgende jaar, door het blad nog niet direct af te knippen na de bloei. Dan zullen de bloembollen het volgende jaar ook weer rijk bloeien en zich zelfs uitbreiden.
Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.
Specificaties
Merk | Intratuin |
Serie | intratuin |
Plantsoort | Overblijvend |
Bloeikleur volgens kweker | gemengd |
Planttijd | September tot december |
Tips bij het planten | Maak eerst de aarde goed los. Maak vervolgens een plantgat, dat circa 3x zo diep is als de hoogte van de bol. Plant de bollen met de punten naar boven en de wortels naar beneden. Bedek met aarde. De beste tijd om te planten is van september tot december v |
Verpakkingsinhoud (stuks) | 44 |
Gewicht (kg) | 0,4 |
Maximale groeihoogte (cm) | 10 tot 90 cm |
Bladkleur | Groen |
Giftig | Niet giftig |
Bloeikleur | Meerdere kleuren |
Bloeiperiode | Februari, Maart, April, Mei, Juni |
Geur | Zonder geur |
Standplaats | Halfschaduw, Zon |
Plantdiepte (cm) | 8 - 15 cm |
Plantafstand (cm) | 8 - 15 cm |
EAN | 8717263342915 |
Type | Bloembollen najaar |
Reviews
Schrijf uw eigen review