Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Beschrijving
Deze vulbare parasolvoet is geschikt voor zweefparasols met een kruisvoet. De set van 2 tegels kun je vullen met zand tot een gewicht van 10 kilogram per driehoek en 20 kilogram per tegel. De set kun je combineren tot het gewenste gewicht.
Deze intelligent ontworpen tegelvoet heeft de kleur antraciet en is gemaakt van kunststof. De afmetingen zijn: 50 x 50 x 7,5 cm, 2 jaar garantie.
Specificaties
Merk | Helcosol |
Kleur | Antraciet |
Materiaal | Kunststof |
Materiaal volgens leverancier | polypropyleen |
Vorm | Vierkant |
Geschikt voor | Buiten |
EAN | 8713563032211 |
Afmetingen (cm) | 50 x 50 x 7,5 |
Lengte (cm) | 50 |
Breedte (cm) | 50 |
Hoogte (cm) | 7,5 |
Gewicht (kg) | 2 |
Garantie (jaren) | 2 |
Verrijdbaar | Niet verrijdbaar |
Vulbaar | Wel vulbaar |
Verpakkingsbreedte (cm) | 8 |
Verpakkingslengte (cm) | 52 |
Verpakkingshoogte (cm) | 52 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 3 |
Type | tegelvoet |
Reviews
Schrijf uw eigen review
4 van de 5
Gemiddelde van 1 Reviews
0 reviews
1 review
0 reviews
0 reviews
0 reviews
Meest recente reviews
Gekocht op intratuin.nl
Let op, je hebt er 4 nodigOp zich prima en praktisch, maar je hebt er wel (minstens) 4 nodig voor de kruisvoet van je parasol en in de verpakking zitten er maar 2.
Lees meerGekocht op intratuin.nl