Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Alles over de Intratuin drukspuit 2 L
Deze plantspuit is geschikt voor het nauwkeurig besproeien van uw planten. Zo is hij ideaal voor het aanpakken van ongedierte zoals luizen. De pomp zorgt voor druk in de tank. Controleer of het spuitstuk voldoende vastgedraaid zit. Vul de spuit maximaal tot aan de 2.000ml streep met vloeistof. Wanneer er meer vloeistof gebruikt wordt, blijft er te weinig lucht over om druk op de spuit te krijgen. Pomp daarna tot er een weerstand bij het pompen ontstaat. U kunt spuiten door op de knop te drukken. Door te draaien aan de spuitmond kan de straal geregeld worden van een harde straal tot een fijne nevel. Bij continue spuiten kan de spuitknop vergrendeld worden. Na gebruik het bovenstuk een kwartslag opendraaien om de druk te laten ontsnappen.
Specificaties
Merk | Intratuin |
Kleur | Wit |
Materiaal | Kunststof |
Afmetingen (cm) | 16,3 x 13 x 31,2 |
Lengte (cm) | 16,3 |
Breedte (cm) | 13 |
Hoogte (cm) | 31,2 |
Gewicht (kg) | 0,334 |
EAN | 8712448423359 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
2.8
van de 5
Beoordelingen op basis van 5 Reviews
schrijf een beoordeling
2
0
0
1
2
Klantenreviews
- Membraam lost opJe kan er geen bestrijdingsmiddelen mee spuiten. Het "plastic" rubbertje onderaan de pomp lost op en sluit niet meer
- | Gekocht op intratuin.nl
- goede prijs voor goede drukspuitVoor 5 euro een goede koop. Ik heb zo een 50 binnenplanten en kan er alles mee : je kunt de spuitmond draaien zodat ie gewoon water geeft als een gieter en uitdraaien voor beneveling om te sproeien . Vul de fles half en pomp hem dan op voor meeste druk ; )
- | Gekocht op intratuin.nl
- gaat niet lang meeEen seizoen goed gebruik van mogen maken. Nu komt de roest er vanaf en bouwt hij geen druk meer op.
- | Gekocht bij Intratuin 's Gravenzande
Bekijk alle reviews
Reviewbeleid