Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Merk: Intratuin
Beschrijving
Wil je grillen met de Intratuin smoker - houtskoolbarbecue Texas grill Amarillo? Vul de grote gaarkamer dan met houtskool of briketten en gebruik hem als houtskoolbarbecue. Dankzij het deksel circuleert de warme lucht goed door de barbecue en krijg je perfect gegaard vlees of vis. Deze barbecue kun je vanzelfsprekend ook als smoker gebruiken. Daarvoor maak je een vuurtje in de vuurbox aan de zijkant. De rook en de indirecte hitte komt in de gaarkamer terecht waar jouw vlees en vis langzaam gaart en een heerlijke, rookachtige smaak krijgt. De afmetingen van de Intratuin smoker - houtskoolbarbecue Texas grill Amarillo zijn 126 x 72,5 x 138 cm.
Specificaties
Merk | Intratuin |
Materiaal volgens leverancier | staal |
Afmetingen (cm) | 126 x 72,5 x 138 |
Lengte (cm) | 126 |
Breedte (cm) | 72,5 |
Hoogte (cm) | 138 |
Gewicht (kg) | 31 |
Garantie (jaren) | 2 |
Kleur | Zwart |
Materiaal | Metaal |
Zijbranders | Zonder zijbranders |
Deksel | Met deksel |
Deksel thermometer | Met deksel thermometer |
Warmhoudrek | Met warmhoudrek |
Zijtafel | Zonder zijtafel |
Opvangbak | Met asopvanger |
Verstelbaar | Verstelbaar |
Verrijdbaar | Wel verrijdbaar |
EAN | 2011999512076 |
Type | houtskool barbecue met rookoven |
Reviews
Schrijf uw eigen review
3.8
van de 5
Beoordelingen op basis van 4 Reviews
schrijf een beoordeling
1
2
0
1
0
Klantenreviews
- Uitstekende barbecue!Ik heb deze barbecue nu 2 jaar en bevalt mij erg goed.
- | Gekocht op intratuin.nl
- Dikke prima, perfecte instap smokerIk heb deze smoker nu bijna 3 jaar en kan je zeggen dat deze heel goed is om te leren hoe je moet smoken, het staal is niet dik dus qua brandstof ben je wel wat kwijt om hem op temperatuur te houden maar voor deze prijs moet je dat echt voor lief nemen. De reden dat deze voor mij geen 5 sterren krijgt komt omdat de afsluiten van de rookbox en de klep op de grill zelf af fabriek niet goed sluiten waardoor je veel rook verliest, dit is makkelijk op te lossen met vilt.
Wat ik mis in de specificatie is de dikte van het staal deze is 1,5 mm nogmaals de prijs is erna.
Wil je een "texas" bbq ervaring haal deze om te beginnen daarna kan je altijd verder kijken voor 1 van dikker staal.- | Gekocht bij Intratuin Arnhem
- onjuiste afmetingenBeetje raar dat er staat vermeld dat hij 138cm breed is. zonder handel aan de zijkant haalt het de 110cm nog niet met handel komt er 8cm bij.
- | Gekocht bij Intratuin Pijnacker
Bekijk alle reviews
Reviewbeleid