Droom jij ook van jouw eigen urban jungle in huis, maar heb je geen idee hoe je al deze groene vrienden moet verzorgen? Geen zorgen, met onze gratis online kamerplantencursus komt jouw groene droom uit!
Zink is weer helemaal terug, in alle soorten en maten! Deze plantenemmer Vintage van Mega Collections heeft de stoere kleur zwart en is erg mooi in combinatie met een plant of kleine bloemetjes. Leuk voor binnen én buiten. De serie Vintage is te verkrijgen in diverse afmetingen. De doorsnede van deze plantenemmer is 28 cm en de hoogte 27 cm.
Advies
De opgegeven maten betreffen buitenmaten, de binnenmaat kan dus iets kleiner uitvallen. Het is aan te bevelen een plant te kiezen die een kleinere potmaat heeft dan de potmaat van de bloempot.
Merk | Mega Collections |
Afmetingen (cm) | 28 x 28 x 27 |
Diameter (cm) | 28 |
Gewicht (kg) | 0,55 |
Vorm | Rond |
Hoogte (cm) | 27 |
Kleur | Zwart |
EAN | 8714075965516 |
Type | plantenemmer |
Serie | Vintage |
Afwateringsgat | Zonder afwateringsgat |
Geschikt voor | Buiten |
Materiaal | Zink |
Verrijdbaar | Niet verrijdbaar |
Staand of hangend | Staand |