Laden..

Paradijsvogelbloem (Strelitzia reginae) D 40 H 170 cm

Waardering:
0% of 100
0
Merk: Intratuin
215.-
Niet op voorraad
SKU
18323459

Beschrijving

Herkomst
De Paradijsvogelbloem komt uit Zuid-Afrika en is een lid van de bananenfamilie. In het wild kunnen deze planten flink de hoogte in gaan.

Kenmerken
Het is een stamloze plant met grote bladeren die ovaal van vorm zijn. In de zomer kan hij prima buiten staan op je terras. De Strelitzia heeft 2 bekende soorten, de nicolai en de reginae, waarvan de Strelitzia reginae de mooiste en meeste bloemen aanmaakt. Het blad van de soort nicolai is ronder en egaler van kleur en deze zal niet snel bloeien. Deze Strelitzia is de bloeiende en zal je keer op keer verbazen over zijn bloem.

Een indrukwekkende bladplant, waar ook nog eens prachtige bloemen uit kunnen komen

Verzorging
Zorg voor een goed doorlatende grond, meng eventueel potgrond met kleikorrels. In de zomer kan er wekelijks voeding worden gegeven in het gietwater. Eventueel kan deze Strelitzia koel overwinteren bij een temperatuur van ongeveer 12 ⁰C. Zowel binnen als buiten houdt deze plant van een lichte plaats zonder direct zonlicht. Een Strelitzia houdt van een licht vochtige grond. Wanneer de pot vol zit met wortels wordt het tijd om de plant over te zetten in een pot die ongeveer 20 % groter is. Vul de pot aan met potgrond en spoel dit goed in. Door de bladeren regelmatig nat te sproeien worden ziektes voorkomen en kan het stof van de bladeren afspoelen. Doe dit bij voorkeur met ontkalkt water of regenwater op kamertemperatuur.

Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.

Specificaties

Specificaties
Merk Intratuin
Plantennaam Paradijsvogelbloem
Latijnse plantennaam Strelitzia reginae
Potmaat (cm) 40
Planthoogte bij aankoop (cm) 130
Bladkleur Groen
Geschikt voor Binnen
Bloeikleur Oranje, Paars
Geur Zonder geur
Water geven Weinig
Water geven uitleg Laat de grond volledig opdrogen voordat je opnieuw water geeft. Controleer dit met je vinger: duw je vinger 3 ã 4 centimeter de grond in. Voelt je vinger droog aan, geef dan een kleine hoeveelheid water. Controleer na 5 à 10 minuten nog een keer en herhaal dit tot de aarde weer licht vochtig aanvoelt. Dit is nog duidelijker te controleren met een vochtigheidsmeter.
Plaatsing Binnen
Planttijd jaarrond
Voeding Intratuin voeding voor kamerplanten
Maximale groeihoogte (cm) 200
Verzorgingstips Door deze plant in de zomer buiten te zetten vergroot je de bloei kans
Snoeitips Snoei na de bloei de gehele bloeistengel af
beschikbaarheid Jaarrond
EAN 8720196512683
Consumptie Niet eetbaar
Giftig Wel giftig
Bloeiend Wel bloeiend
Standplaats Indirect zonlicht
Bloeiperiode Lente, Zomer
Bloeiwijze Enkele bloem
Plantdiepte (cm) 1 cm
Plantafstand (cm) 100
Grondsoort Intratuin bio binnenplantengrond turfvrij
bewatering indien de grond Droog
oorsprong tropisch
verzorgingsgemak makkelijk
Herkomst Afrika
Type bloeiende kamerplant

Reviews

Schrijf uw eigen review

Dit product heeft nog geen reviews.

Schrijf een review
instagram

Deel jouw Intratuin aankoop

Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.

Wil je iets laten bezorgen in Belgie?

Hier op Intratuin.nl bezorgen we alleen in Nederland

Back to top
Reviews over:
Paradijsvogelbloem (Strelitzia reginae) D 40 H 170 cm
Paradijsvogelbloem (Strelitzia reginae) D 40 H 170 cm
215.-