Beschrijving
Herkomst
Dit soort komt met vele soorten uit Noord-Amerika. De wilde soorten hebben niet alle mooie kleuren en vormen.
Kenmerken
Een mooie bladplant die in verschillende kleuren verkrijgbaar is. Dan moet je denken aan kleuren die uitlopen van Geel-oranje tot zo donker paars dat het zwart lijkt! De keuze is enorm te noemen. Zet deze mooie plant op een plaats waar hij niet totaal overgroeit wordt dan zal het purperklokje ook bloemen vormen. Dit soort is geel nruin van kleur en heeft licht gelobt blad.
Verzorging
Een heuchera houdt van halfschaduw als standplaats. Te veel zon zal de plant geen goed doen. Hierbij is een een goed doorlatende grond ook een pré. In de winter zal je de heuchera nog wel herkennen, maar de volle pol zoals in het voorjaar en de zomer zal niet veel van over zijn.
Aankoophoogte
In het vroege voorjaar zijn de planten nog klein en daarna groeien ze door tot ongeveer 20 cm in het hoogseizoen. De planthoogte bij aankoop kan hierdoor verschillen.
Extra informatie
Iedere plant groeit en bloeit op zijn eigen manier en zal per seizoen en per plant verschillen.
De getoonde plant kan afwijken qua vorm en maat van de aankoop in de winkel of webshop.
Specificaties
| Merk | Intratuin |
| Plantennaam | Purperklokje |
| Latijnse plantennaam | Heuchera 'Caramel' |
| Potmaat (cm) | 11 |
| Planthoogte bij aankoop (cm) | 10 |
| Water geven uitleg | na het aanplanten regelmatig watergeven, staat de plant al meerdere seizoenen in de tuin, alleen watergeven bij droogte. |
| Extra informatie | deze plant is met zorg geselecteerd door de groenspecialisten van Intratuin |
| Bladkleur | Oranjegroen |
| Water geven | Regelmatig |
| Plaatsing | Border |
| Plantsoort | Overblijvend |
| Aantrekkelijk voor | insecten |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Groenblijvend | Niet groenblijvend |
| Giftig | Niet giftig |
| Bloeiend | Niet bloeiend |
| Planttijd | de herfst is de meest ideale planttijd omdat de grond dan nog warm en vochtig is. Dan heeft de plant de tijd om goed te wortelen en heeft u er volgend jaar direct plezier van, verder jaarrond mits er geen vorst in de grond zit. |
| Tips bij het planten | Graaf een plantgat en maak de grond goed los, dompel de plant vooraf in water en voeg aanplantgrond toe, na aanplant een aantal weken goed water blijven geven. |
| Consumptie | Niet eetbaar |
| EAN | 8712815828145 |
| Aantal (per m²) | 7 |
| Plantdiepte (cm) | 30 |
| Plantafstand (cm) | 30 |
| Vorstbestendig | Wel vorstbestendig |
| Type | vaste plant |
Reviews
Dit product heeft nog geen reviews.
Schrijf een review





