Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Beschrijving
Een handig tool om gietijzeren en andere roosters gemakkelijk te tillen. Op (heet) rooster plaatsen, zakken, kwartslag draaien, klemmen en liften maar. Terugplaatsen van het rooster doet de Easy Lifter net zo gemakkelijk. Voordeel: nooit vieze handen. De easy lifter is 35 cm hoog en 10 cm breed.
Specificaties
Merk | The Bastard |
Garantie (jaren) | 2 |
Kleur | Zilver |
Kleur volgens leverancier | chroom |
Materiaal | Metaal |
Materiaal volgens leverancier | chroom |
Vorm | Rechthoek |
Geschikt voor | Buiten |
Afmetingen (cm) | 35 x 10 x 8 |
Lengte (cm) | 35 |
Breedte (cm) | 10 |
Hoogte (cm) | 8 |
EAN | 8719322168733 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
5
van de 5
Beoordelingen op basis van 2 Reviews
schrijf een beoordeling
2
0
0
0
0
Klantenreviews
- Must voor elke kamado met gietijzeren roosterTopding. Is echt een must voor elke kamado. Helemaal als je een gietijzeren rooster hebt. Deze krijg je er eigenlijk zonder deze accessoire niet uit.
- | Gekocht op intratuin.nl
- Prima kwaliteit2 weken terug besteld en al een paar keer gebruikt om de bastard. Goede kwaliteit , sterk en mooi afgewerkt. En het werkt prima met het zware gietijzeren rooster. Prijs is vergelijkbaar van andere grote kamado producenten..
-