Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Beschrijving
Het filtermateriaal bepaalt de kwaliteit van het filtratieproces en daarmee de helderheid van het vijverwater. De juiste combinatie van filtermaterialen is essentieel. VT biedt vier verschillende filtermaterialen met filternet in handige emmer, genoeg om 3000 liter vijverwater te zuiveren. Vul het filternet met het materiaal en spoel het goed uit voordat je het in het filter plaatst.
Filter Zeoliet
Zeoliet is een natuurlijk gesteente, dat de eigenschap heeft om nitraten en fosfaten te binden. Mede door deze eigenschap is Zeoliet een belangrijk filtermedium om het vijverwater gezond en algenvrij te houden. Indien je elk seizoen het Zeoliet vervangt houd je het vijverwater in optimale conditie.
Daarnaast biedt VT nog de volgende filtermaterialen aan, met filternet: vijver filterkool, Filtra-Sub en Filter Lava.
Specificaties
Merk | VT |
Afmetingen (cm) | 15 x 28 x 20 |
Lengte (cm) | 15 |
Breedte (cm) | 28 |
Hoogte (cm) | 20 |
Gewicht (kg) | 5,23 |
Substantie | Poeder |
EAN | 8711921085428 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 5,23 |
Verpakkingshoogte (cm) | 30 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 17 |
Verpakkingslengte (cm) | 21 |
Type | filtermateriaal |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dit product heeft nog geen reviews.
Schrijf een review