Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Merk: Wildlife World
Beschrijving
Dit kikker- en paddenhuis van Wildlife World is gemaakt om ze te beschermen tegen roofdieren of om te overwinteren. Het is een handgemaakt keramiek huisje en heeft een groen geglazuurde dak wat lijkt op een "Tajine".
Wat is de beste positie
Het huisje kan het beste in de buurt van een vijver of vochtige plek staan. Het liefst in een schaduwrijke omgeving, het dient er rustig en koel te zijn. De Frogilo kan bedekt worden met extra vegetatie om extra warmte te bieden. Verder is er geen enkel onderhoud nodig.
Voor in de zomer kan er een gedeelte uit de onderkant gehaald worden zodat er contact gemaakt kan worden met de (verkoelende) bodem. Voor de winter geeft de keramische plank juist warmte en zal het gebruikt worden als overwinteringshuis voor padden en vrouwelijke kikkers.
Specificaties
Merk | Wildlife World |
Garantie (jaren) | 2 |
Materiaal | Keramiek |
Staand of hangend | Staand |
EAN | 0679505017396 |
Geschikt voor | Buiten |
Afmetingen (cm) | 20 x 20 x 20 |
Kleur | Groen |
Lengte (cm) | 20 |
Breedte (cm) | 20 |
Hoogte (cm) | 20 |
Gewicht (kg) | 2 |
Diersoort | Reptiel |
Verpakkingsgewicht (kg) | 2 |
Verpakkingshoogte (cm) | 20 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 20 |
Verpakkingslengte (cm) | 20 |
Type | kikker- en paddenhuis |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dit product heeft nog geen reviews.
Schrijf een review