Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Merk: Boles d'olor
Serie: Oranje Bloesem
Beschrijving
Een frisse toon met de bittere schors van wilde sinaasappelbomen en de rode bubbels die de zintuigen streelt en een stap zet naar de intense middelste toon van rode druif, oranjebloesem, viooltje en framboos. Aan de basis, kaneel en exotische kruiden rond deze nieuwe verboden vrucht van Boles d'olor.
Topnoten: Bittere schors van wilde Sinaasappelbomen, Druiven
Hartnoten: Rode druif, Oranjebloesem, Viooltje en Framboos.
Basisnoten: Kaneel, exotische kruiden
De Boles d'olor geurolie is bijvoorbeeld te gebruiken in het water van een Aroma diffusers (3 - 5 druppels per keer). De geurolie is zeer geconcentreerd.
Het flesje bevat 50ml geurolie en is verpakt in een mooie koker.
Let op: voeg nooit druppels van de geurolie toe aan al verwarmd water in de brander. Dit kan gaan spetteren. Laat het water eerst afkoelen en voeg daarna een aantal druppels van de geurolie toe.
.Specificaties
Merk | Boles d'olor |
Serie | Oranje Bloesem |
Afmetingen (cm) | 4,5 x 4,5 x 13 |
Lengte (cm) | 4,5 |
Breedte (cm) | 4,5 |
Hoogte (cm) | 13 |
Inhoud (l) | 0,05 |
Materiaal | Glas |
Vorm | Cilinder |
Geschikt voor | Binnen |
Geurbeschrijving | Kruidig |
Veiligheidswaarschuwing | ![]() |
EAN | 8432097108932 |
Gewicht (kg) | 0,15 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 0,15 |
Verpakkingshoogte (cm) | 13 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 4,5 |
Verpakkingslengte (cm) | 4,5 |
Type | geurolie |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dit product heeft nog geen reviews.
Schrijf een review