Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Merk: Capi Europe
Serie: Nature-Rib
Beschrijving
Deze handgemaakte indoor bloempot heeft een bijzondere textuur die we 'Rib' noemen. De Capi Nature Rib potten hebben door de Rib structuur een bijzondere uitstraling. De Rib-textuur is geïnspireerd op gevlochten riet en de dunne lijnen daarvan. De smalle, dansende lijnen zorgen naast een natuurlijke look ook voor een speelse touch aan deze potten.
Dit product beschikt over de volgende producteigenschappen:
- 5 jaar garantie
- Indoor
- Lichtgewicht
De indoor bloempotten hebben geen afwateringsgat, maar het kan zijn dat de pot niet 100% waterdicht is.
Advies
De opgegeven maten betreffen buitenmaten, de binnenmaat kan dus iets kleiner uitvallen. Het is aan te bevelen een plant te kiezen die een kleinere potmaat heeft dan de potmaat van de bloempot. Deze bloempot is mogelijk niet volledig waterdicht. Vul daarom voor de zekerheid de bloempot met een waterdichte zak.
Specificaties
Merk | Capi Europe |
Serie | Nature-Rib |
Materiaal volgens leverancier | Kunststof |
Vorm | Rond |
Afmetingen (cm) | 18 x 18 x 15 |
Hoogte (cm) | 15 |
Diameter (cm) | 18 |
Gewicht (kg) | 0,38 |
Garantie (jaren) | 5 |
Kleur | Goud |
Geschikt voor | Binnen |
Potmaat (cm) | 12,5 |
Materiaal | Kunststof |
Materiaal eigenschap | Handgemaakt, Lichtgewicht |
Staand of hangend | Staand |
Afwateringsgat | Zonder afwateringsgat |
Afwerking | Metallic, Reliëf |
Patroon | Lijnen |
Verrijdbaar | Niet verrijdbaar |
EAN | 8716443100048 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 0,38 |
Verpakkingshoogte (cm) | 18 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 15 |
Verpakkingslengte (cm) | 18 |
Type | bloempot |
Reviews
Schrijf uw eigen review
5 van de 5
Gemiddelde van 1 Reviews
1 review
0 reviews
0 reviews
0 reviews
0 reviews
Meest recente reviews
Gekocht op intratuin.nl
Pot is heel lichtErg mooie pot dit (vind ik) echt super goed past bij deze tijd van het jaar. Vrolijkheid je huiskamer op met zijn warme uitstraling. Kan perfect gecombineerd worden met bv zwarte potten (maar ook met goud en koper). Ik heb mijn orchidee erin gezet, en vind het echt een feestelijk geheel.
Lees meerGekocht op intratuin.nl