Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Esschert Design egelvoederschaal D 12 H 4 cm
Beschrijving
De egelvoederschaal van Esschert Design is zeer geschikt voor het bijvoeren van egels in de tuin. Vanaf het najaar zal de egel steeds minder voedsel vinden. Daarom is het goed om de egel bij te voeren, voordat hij zijn winterslaap houdt. De voederschaal is gemaakt van keramiek en heeft de kleur groen. De buitenrand is voorzien van decoratieve egels in reliëf.
Specificaties
Kleur | Groen |
Garantie (jaren) | 2 |
Materiaal | Keramiek |
Vorm | Rond |
Geschikt voor | Buiten |
Afmetingen (cm) | 12 x 12 x 4 |
Hoogte (cm) | 4 |
Diameter (cm) | 12 |
Diersoort | Egel |
EAN | 8714982140976 |
Verpakkingshoogte (cm) | 12 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 4 |
Verpakkingslengte (cm) | 12 |
Reviews
Schrijf uw eigen review
3 van de 5
Gemiddelde van 1 Reviews
0 reviews
0 reviews
1 review
0 reviews
0 reviews
Meest recente reviews
Gekocht op intratuin.nl
LeukVier stuks gekocht, twee voor bij mijn partner en twee voor bij mij.
Lees meer
Wij dachten één voor voer en één voor water, maar het blijkt echt alleen maar voor voer te zijn want er zit een gaatje in.
Dat is op zich handig zodat bijv. regenwater wegloopt, maar het voer wat wij erbij gekocht hebben blijkt in poedervorm te zijn.
Heel jammer dat wij nu geen bijpassende waterschalen hebben.
De rand aan de onderkant waarop de schaal staat is niet geglazuurd (dus daar kan vocht intrekken).
Wij hadden via internet besteld, het is geleverd vanuit twee verschillende filialen en vandaag/3 maanden later kwam ik er helaas achter dat er 3 glanzend zijn en 1 mat !Gekocht op intratuin.nl