Beschrijving
Het LuVille Efteling kersthuisje kasteel van doornroosje 9 x 9 x 11 cm brengt de magie van het beroemdste sprookjespark rechtstreeks in jouw woonkamer. Dit prachtige polyresin kersthuisje is een gedetailleerde replica van het iconische kasteel van Doornroosje uit de Efteling en voorzien van sfeervolle warm witte LED-verlichting. Met zijn compacte afmetingen van 9 x 9 x 11 cm past dit verlichte kersthuisje perfect in elke kerstverzameling en zorgt het voor een betoverende sprookjessfeer tijdens de feestdagen.
Voordelen van het kersthuisje
- Authentieke replica van het Efteling kasteel van Doornroosje
- Voorzien van warm witte LED-verlichting voor extra sfeer
- Compact formaat van 9 x 9 x 11 cm, ideaal voor elke opstelling
- Hoogwaardig polyresin materiaal voor duurzaam gebruik
- Werkt op batterijen of optioneel met 3 volt adapter
- Perfect te combineren met andere LuVille Efteling miniaturen
Hoe je deze kerstdecoratie gebruikt
Dit sprookjesachtige kasteel is perfect voor het creëren van een magisch kerstdorp in jouw interieur. Plaats de miniatuur centraal op een vensterbank, dressoirkast of kersttafel en laat het zachte licht de omgeving verlichten. Voor een nog indrukwekkendere opstelling combineer je het kasteel met andere Efteling kersthuisjes uit de LuVille collectie en creëer je jouw eigen sprookjesbos thuis. Het kersthuisje werkt op 2 AA batterijen, maar dankzij de adapteraansluiting kun je het ook aansluiten op een 3 volt adapter voor continue verlichting tijdens lange winteravonden. Door meerdere verlichte miniaturen te groeperen ontstaat er een betoverende kerstwereld die zowel kinderen als volwassenen zal verrukken.
Kersthuisje bij Intratuin kopen
Breng de magie van de Efteling naar jouw kerstcollectie met dit prachtige kasteel van Doornroosje. Bestel het LuVille kersthuisje online bij Intratuin of ontdek de volledige Efteling collectie in een van onze winkels. Maak van jouw kerst een waar sprookje!
Specificaties
| Merk | Luville |
| Serie | Efteling |
| Afmetingen (cm) | 9 x 9 x 11 |
| Lengte (cm) | 9 |
| Breedte (cm) | 9 |
| Hoogte (cm) | 11 |
| Gewicht (kg) | 0,25 |
| Kleur | Meerdere kleuren |
| Materiaal | Polyresin |
| Geschikt voor | Binnen |
| Versiering | Zonder versiering |
| Verlicht | Met verlichting |
| Energiebron | Batterijen |
| Beweging | Zonder beweging |
| Geluid | Zonder geluid |
| Batterijen | Exclusief batterijen |
| Type batterij | AA |
| Aantal batterijen | 2 |
| Kleur verlichting | Warm wit |
| App gestuurd | Niet appgestuurd |
| Dimfunctie | Zonder dimfunctie |
| Dimbaar | Niet geschikt voor dimmer |
| Lichtbron | LED |
| Lichtbron | Met lamp of lichtbron |
| Knipperfunctie | Zonder knipperfunctie |
| Kleurwisselend | Niet kleurwisselend |
| Koppelbare verlichting | Niet koppelbaar |
| Subthema | Efteling |
| Schemersensor | Zonder schemersensor |
| Thema | Bezienswaardigheden |
| Bewegingssensor | Zonder bewegingssensor |
| Timer | Zonder timer |
| EAN | 8720362233435 |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 9 |
| Verpakkingslengte (cm) | 9 |
| Jaargetijde | Kerst |
| Verpakkingshoogte (cm) | 11 |
| Verpakkingsgewicht (kg) | 0,25 |
| Type | kersthuisje |
Reviews
Gekocht op intratuin.nl
geweldigmijn gezin is in kaatsheuvel geboren ook gewoond tot hun 12,jaar toen verhuist voor baan van mijn man.
Lees meer
zijn beiden nog steeds gek op de efteling, waar we dagelijks bijna kwamen . nu zijn zij ook volwassen en me zoon is nog steeds dol op efteling . heeft sins 2 jaar kerst dorp van de efteling .ik schenk ieder jaar een sprookje voor hem bij .hij koop ook zelf met zijn gezin ,zo mooi om te zien echt prachtig.Gekocht op intratuin.nl




