Heb je jouw nieuwe spullen en planten thuis een mooie plek gegeven? Deel dan een foto van jouw huis of tuin op Instagram met #intratuin of @intratuin_nederland.
Beschrijving
Deze houten 3D puzzel van Robotime zijn uniek in de modelbouw.
Beroemd vliegtuig door Rolife
Zoek je nu eens een leuk stuk decoratie om op je tafel of bureau te zetten? Dan heb je het gevonden in dit beroemde houten Rolife-vliegtuig. Dit vliegtuig verbeeldt de gemotoriseerde Fokker-driedekker van de beruchte Duitse piloot Von Richthofen alias de Red Baron. Vliegtuigen zoals dit model zonder motor werden zo rond 1850 al gemaakt. Ze konden alleen glijden. Propellervliegtuigjes met drie vleugels boven elkaar werden in de eerste wereldoorlog al ingezet.
Het teken in de staart is het oorlogskruis van de Duitsers in de eerste wereldoorlog. Jouw houten vliegtuig heeft geen metalen beplating op de vleugels en je ziet zodoende de ribben en het skelet van de vleugels. De propeller kun je echt bewegen als je het vliegtuigje goed in elkaar gezet hebt. Ben jij net zo heldhaftig als piloten? Maak dan dit bouwpakket.
Duurzaam bouwen
Dit bouwpakket heeft 145 stukjes en is daarmee goed geschikt voor ook de beginnende modelbouwer. Deze 3D-puzzel is gemaakt van dun triplex. Je zet het helemaal zonder lijm in elkaar door een ingenieus pen-en-gatverbindingssysteem. De puzzelstukken zijn door ons voorgesneden met speciale lasertechniek en jij duwt ze uit de houten platen. Als het passen niet meteen lukt, ga niet met kracht persen, er zouden onderdelen kunnen breken. Schuur liever het nokje wat af met het bijgeleverde schuurpapier zodat het passen soepeler gaat, dat geldt zeker voor de kleinere onderdelen. De showstandaard krijg je er van ons bij, maar die kun je ook weglaten en het vliegtuig gewoon op zijn wielen en staartpunt zetten.
Perfect voor je hobby
Wat ga jij met het vliegtuigje doen? Laat je hem naturel of verf je hem stoer rood zoals de Red Baron? Wat je ook doet, je gaat genieten van het hele DIY-proces van het in elkaar zetten. Dat begint al bij de aankomst van het pakketje. Bijzonder hoe je uit zo'n klein pakje een heel vliegtuig van ruim twintig centimeter kunt bouwen!
Deze leuke 3D puzzel bestaat uit 145 stukjes. Eenmaal in elkaar gezet is hij 21 x 17,8 x 12,2 cm groot.
Specificaties
Merk | Robotime |
Serie | Rolife |
Materiaal volgens leverancier | multiplex hout |
Afmetingen (cm) | 21 x 17,8 x 12,2 |
Lengte (cm) | 21 |
Extra informatie | waarschuwing: verstikkingsgevaar kleine onderdelen. Niet voor kinderen onder de 3 jaar. |
Breedte (cm) | 17,8 |
Hoogte (cm) | 12,2 |
Gewicht (kg) | 0,178 |
Keurmerk | CE markering |
Kleur | Naturel |
Materiaal | Hout |
Houtsoort | Berken |
Vorm | Rechthoek |
Geschikt voor | Binnen |
EAN | 6946785163704 |
Verpakkingsgewicht (kg) | 0,2 |
Verpakkingshoogte (cm) | 23 |
Verpakkingsbreedte (cm) | 1,5 |
Verpakkingslengte (cm) | 15 |
Type | 3D puzzel |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dit product heeft nog geen reviews.
Schrijf een reviewDeze vind jij vast ook interessant!
- ACTIEJumbo puzzel Jan van Haasteren Intratuin Kerstbomenmarkt 68 x 49 cm 1000 stukjesNormale prijs 18.99 Speciale prijs 15.99
- ACTIEJumbo puzzel Jan van Haasteren Intratuin tuincentrum 68 x 49 cm 1000 stukjesNormale prijs 18.99 Speciale prijs 15.99